Registracija į mokymus:

Išsirinkę mokymus, spauskite mygtuką “Registruotis”. Užpildykite registracijos formą. Visa informacija turi būti tiksli, nes pagal tai bus formuojama sąskaita išankstiniam apmokėjimui. Jeigu turite “Nuolaidos kodą” – nepamirškite jo panaudoti. Baigus pildyti registracijos formą, spauskite mygtuką “Registruotis”. Jūsų nurodytu elektroniniu paštu Jums bus išsiųsta išankstinė sąskaita apmokėjimui.

Nuolaidos kodas:

Specialių akcijų metu, suteikiamas papildomas nuolaidos kodas.

Kiti žingsniai:

Po išankstinės sąskaitos apmokėjimo, Jums bus rezervuojama vieta mokymuose. Likus 2-3 dienoms siunčiamas priminimas apie artėjantį renginį. 
Apie keičiamą mokymų vietą, dienotvarkę ar programą informuojame tik užsiregistravusius dalyvius.

Registracijos atšaukimas:

Raštu, elektroniniu paštu ar skambučiu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose anksčiau kaip prieš 3 d. d. iki mokymų – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
Raštu, elektroniniu paštu ar skambučiu įspėjus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau kaip 3 d. d. iki mokymų – sumokėta suma užskaitoma kitiems mokymams arba grąžinama 50 % sumokėtos sumos.
Pranešus apie nedalyvavimą mokymuose likus mažiau nei 24 val. – pinigai negrąžinami , o 50 % sumokėtos sumos užskaitoma kitiems mokymams.
Neatvykus į mokymus ir nepranešus apie tai – pinigai negrąžinami.